"Tak jako báseň, i život se hodnotí ne podle délky, ale podle obsahu." Seneca

Úvod

29. dubna 2012 v 14:13 | teri-vlk |  Myšlenky
Ahoj všichni!
Na úvod bych ráda napsala, proč jsem se vlastně rozhodla založit tenhle blog. Poslední dobou jsem hodně psala příběhy, které jsem si vymyslela a vážně mě to baví. Když prostě nevim co dělat, sednu si k počítači nebo ke stolu, vezmu papír a tužku a pokračuji v mém příběhu. Myslím si, že jeden z hlavních důvodů, proč mě to baví, nebo proč to baví spoustu ostatních lidí je ten, že když čtete knížku, kterou si koupíte v obchodě, netušíte, jestli se vám bude líbit. Co je v ní za zápletku a co se v ní odehraje. Když ale tu knížku píšete vy sami, můžete si napsat přesně to co by vás bavilo. Je to přesně to, co byste chtěli číst. A kdykoli, když se vám tam něco nelíbí, můžete to změnit. Když nechcete, aby hlavní postavou byla zlá čarodejnice, změníte ji na princeznu.Nebo naopak, když nechcete, aby nejlepší přítel hlavní postavy byl tak svatý, až to neni lidský, prostě ho změníte v padoucha. Ve vaší mysli se prostě zrodí nějaký příběh, ta ho předá ruce, ruka peru a pero papíru. Pak to můžete dát někomu přečíst a ten dotyčný vám může říct co by změnil, co se mu nelíbil a z čeho byl naopak nadčen. Bohužel jsem já tohle ještě neudělala. Nikomu jsem nic přečíst nedala. Myslím si totiž, že to jsou pouhé bláboly. No..já si to nemyslím, já to vím. Ne vážně, chtěla bych jsem něco dát. Ráda bych totiž znala váš názor. Takže vás moc prosím, abyste vždy po přečtení toho, co sem dám, napsali svůj názor do komentářů. Klidně napište "Pane Bože, ty už raději nikdy nic nepiš!" nebo "Nic horšího jsem v životě nečetl!" já budu jenom ráda, že jste mi řekli pravdu. Určitě mě ale velmi potěší, když mi napíšete i kladné hodnocení.
Takže to je asi vše k úvodu, co jsem chtěla napsat. Těším se na vaše názory a budu ráda když se sem občas příjdete podívat ;-D

Váš Vlk :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera Vera | Web | 8. května 2012 v 18:01 | Reagovat

já se tu určitě ještě někdy objevím :D sama taky něco "tvořím" :D

2 Nikarika Nikarika | Web | 19. července 2012 v 23:07 | Reagovat

Vítám tě tu :D Taky mám blog, kde se občas něco objeví. :D Jsem zvědavá na ty tvé povídky. Ráda si je přečtu a samozřejmě udělím komentář. :) Já jsem totiž z komentářů hodně nadšená. :) Hlavně tedy u povídek. :) Mě totiž vždycky zajímá, co si o tom myslíte, a třeba, co si myslíte, že se bude dít dál a tak. :D Prostě mě zajímají myšlenky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama