"Tak jako báseň, i život se hodnotí ne podle délky, ale podle obsahu." Seneca

Informace pro Vás!

13. ledna 2013 v 13:23 | Teri-vlk |  Myšlenky
Tak. Jak to vypadá s mými povídkami, básněmi a příběhy? Tady mám pár informací, abyste věděli, na co se těšit (tedy alespoň doufám, že se na mojí tvorbu těšíte :D) a na co si budete muset počkat.

1. V zásobě mám ještě spoustu básniček, které si píši pro radost, takže když budu mít týden nabytý učením, určitě se tady nějaká objeví, abych vám sem alespoň něco z mé psací tvorby přidala. :)

2. S povídkami jsem na tom trošku mizerně, měla bych se zlepšit a něco napsat. Horší je, že od zítřka až do pátku píši samé písemky, na psaní budu mít tedy velmi málo času. Co je ale dobrá zpráva - příští sobotu budu mít úplný volno, nebudu se muset vůbec učit, což tedy znamená, že bych mohla něco sesmolit. ;)

3. Až na samé dno. Noo, poslední část jsem přidávala už někdy minulý týden ve čtvrtek. Tak snad čtenáře, kteří čtou tento příběh a líbí se jim, potěším tím, že dneska dopíší (minimálně se o to pokusím :D) další část. Doufám, že se Vám bude líbíit!

4. 30 day creative writting challenge - teď bych měla psát 3. den, což je příběh, který se odehrává před rokem 1950. Mám to promyšlené, ale je to pouze v mé hlavě - bohužel to není ani na papíře ani v počítači. Jak jsem ale už napsala, týden co je před námi, bude děsivý ve škole, proto by se mi to mohlo povést napsat třeba v pátek večer - uvidíme. ;)

5. Možná si někdo pamatujete, že jsem na blog dala dvě kapitoly, příběhu (u kterého jsem tedy neměla ještě rozmyšlený název) o dívce jménem Elizabeth Blacková. Teď jsem se především zaměřila na Až na samé dno. Příběh o Elizabeth ale hodlám dopsat. Za prvé - mám spoustu kapitol na papíře, jen to chce některé malinko upravit a přepsat do počítače a za druhé - už mám název. Měsíční slzy. Nejprve ale asi dopíší A.N.S.D. (nechtělo se mi to celý vypisovat :D).


Tak to by bylo asi vše. Myslím, že jsem vám sdělila úplně všechno :D Doufám, že vás něco potěšilo a že se na mé psaní budete těšit, stejně, jako se těším já na vaše!! ;)

Mějte se krásně a ať vám jde psaní samo a ať máte hlavu přeplněnou nápady!! ;)) Hezký zbytek víkendu! Terizdroj obr.: deviantart.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tewie Tewie | 13. ledna 2013 v 13:49 | Reagovat

ještě, že když už mám nervy v kýblu, objevíš se ty a zvedneš mi náladu s infos o tom, že konečně budeš něco přidávat.¨
Ách jo, hodím si asi.... kdybych nebyla tak zbabělá, jdu si něco provést. \promi\ń, že ti dnes nepovím vše, co bych chtěla. Am so stressed! :(
PS: moc se těším na básničky a na Až na dno. Neumíš si představit jak.

2 Tewie Tewie | 13. ledna 2013 v 14:26 | Reagovat

Jsi strašně úžasný člověk. Mrzí mě, co jsem vlastně napovídala, každopádně ti chci říct, že si strašně vážím toho, že jsem tě poznala, aspoň takhle, přes internet. Pokud tě to potěší, v dohledné době bych ti mohla publikovat Sedmikrásku, je to jedna z mála věcí, co mi přináší štěstí. Každopádně ti ještě budu muset napsat a věnovat ještě stráááášně moc věcí, než dorovnám dluh - který stejně nikdy nedorovnám.
Jen, díky za vše :)Já se polepším :D <3

3 Vera Vera | Web | 14. ledna 2013 v 15:36 | Reagovat

Písemky by se měli zakázat :) - já vím, je to dost absurdní myšlenka, ale kvůli tomu člověk nemá čas na psaní (jenomže vysvětlit to učitelům, že...)
bude další část tvého příběhu?, skvělý! :) Těším se, jak to bude ze Zoe a Billym dál!
Elizabeth Blacková...vím, že jsi něco takového psala, ale už si přesně nevzpomínám, o čem to bylo, takže bude jedině fajn, když něco přidáš! :)

taky se měj krásně! hodně inspirace, času, pevný nervy s písemkama a hlavně stálou náladu na psaní!! :))

4 Zoey Zoey | Web | 14. ledna 2013 v 16:22 | Reagovat

Páni, tak na ty Měsíční slzy se OPRAVDU těším:)A na básničky taky.
Jsme na tom stejně, já taky nestíhám a škola je teď bohužel na prvním místě. Je neskutečné kolik testů si učitelé dokáží naplánovat. Někdy mám pocit že nad tím přemýšlí rok dopředu!:D

5 Alea Alea | Web | 15. ledna 2013 v 16:01 | Reagovat

Á, písemčičky, píšemčičky? :D
U nás to je podobně. Všichni by pořád něco psali nebo zkoušeli.
Elizabeth Blacková mi nic moc neříká... ale pokud se rozhodneš pro pokračování, ráda si to přečtu! A další díl Až na samé dno bych také uvítala :).

6 Aisha Aisha | Web | 15. ledna 2013 v 19:05 | Reagovat

Potěšilo mě to, potěšilo. Už se na tvá nová díla těším :)

7 C.V.O.K. C.V.O.K. | Web | 19. ledna 2013 v 11:59 | Reagovat

Ahoj ahoj :)
Prosím prepáč že sa ozývam až tak neskoro... Ponížene si uvedomujem že je to už vyše mesiaca čo ma tvoje krásne komentáre tak veľmi potešili a naozaj sa hanbím že som si nenašla čas odpovedať ti na ne už skôr... Ale... keď ja som toho mala poslednú dobu naozaj až príliš a rozhodla som sa pre vlastné dobro akúkoľvek blogovú aktivitu odsunúť bokom. Eh. Mor ho! Bola to obrovská chyba, pretože sa tým zaprvé nič nevyriešilo a za druhé som prišla o také skvosty ako ty :D V každom prípade sa mi to v škole a doma konečne trošku znormalizovalo a ja sa opäť vraciam na blogovú scénu. A chcem ti veľmi, VEĽMI VEĽMI naozaj NEUVERITEĽNE veľmi pekne poďakovať za tie úchvatné komentáre, čo si u mňa zanechala. Nemám poňatia ako si na cvokhaus zablúdila ale ďakujem že s atomu tak stalo, pretože tvoje slová boli jedným z hlavných ťahačov môjho návratu. Naozaj si ma dostala. Tisíc krát ďakujem za všetko :)

Dovoľ mi teda, aby som ti to v budúcnosti oplatila - pridávam si ťa do obľúbených a zaraďujem medzi blogy pod drobnohľadom. POčas minulého týždňa keď som chorá vylehovala v posteli som si cez telefón čítala tvoju tvorbu a musím povedať že sa mi veľmi páčila. Povedané všeobecne, má to šmrnc, pekne štylizuješ a máš veľmi zaujímavé nápady. Takže sa mi čítalo veľmi dobre, a určite sa tu budem vracať pre pokračovanie poviedky Až na samé dno ktorá ma dostala asi najviac zo všetkého.
To vieš :D Som tak trochu magor a do poézie sa nerozumiem - iba ako totálny laik ti môžem povedať že se tvoje básne sa čítajú dobre, sú milé, pekné a nenútené. No nie je to moja parketa, ja skôr lipnem na tvojich poviedkach ktoré sú vskutku zaujímavé. Majú nádhernú pointu a to ako sa hráš zo slovami a obrazmi... A opisy.. No jednoducho som rada že si si ma našla, pretože ja som si tak našla zdroj kvalitného čítania :) Teším sa na tvoju ďalšiu tvorbu, aj keby mala pribudnúť neskôr(tie zmetky a málo času plne viem pochopiť, mne sa stalo to isté, pre to tá mesačná "zastávka") no ja tu budeeeem a už sa ma nezbavíš O:) Ešte raz vďaka za všetko. Želám pekný víkend, veľa pekných nápadov a chuť do tvorenia :)

8 Tewie Tewie | 19. ledna 2013 v 16:12 | Reagovat

Děláš to jen tak, sama od sebe, že se mi zdá, jako bys byla anděl?¨
Dobře, znám osobu, která ví, co nikdy nechci slyšet, a přesně to řekne, a ty jsi osoba, která přesně vytuší, co potřebuju nebo toužím slyšet a aspoň to napíše.
Jsem strašně ráda, že jsem tě poznala, a ikdyž se asi opakuju, tak to prostě musíš slyšet a vědět :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama