"Tak jako báseň, i život se hodnotí ne podle délky, ale podle obsahu." Seneca

Říká se "Naslouchej svému srdci" ?

13. července 2013 v 23:23 | Terezka |  Úryvky z deníku

sobota 13.července 2013

Víte, co je zvláštní? Vždy, když usednu ke klavíru a ponořím se do toho černobílého světa, promítám si v hlavě ten večer (jo, dneska je to přesně měsíc).
Unavuje mě pořád na to myslet. Hrozně mě to ubíjí a dělá nešťastnou. Už teď vim, co nastane v září - vůbec nic... Jsem pesimista? Možná. Ale neni to jedno?
Všechno, co mi připadá, nebo co mi připadalo důležité, se mi vždycky ztratí ve tmě. A nakonec to ztratí svou hodnotu, jako nedoceněný obraz. Vidím, jakobych na vše pohlížela skrz vytrínu, či tlusté sklo, které jen zkresluje a nenechá mě, to vidět reálně. A mě nezbývá nic jinýho, než si to dokonale přibarvit...


JUST OPEN YOUR MIND

zdroj obr.: weheartit.com

P.S. Možná se Vám to zdálo krátké, ale opravdu, budou to jen úryvky, které by vám mohli něco říct a zároveň si o nich myslím, že byly hezky napsané.. :) Tak se omlouvám, jestli jste čekali něco víc. Třeba to příště bude zase o něco delší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anie Anie | Web | 15. července 2013 v 17:18 | Reagovat

Myslím, že každý člověk má v životě takové smutné období, kdy má pocit, jako by se na ten život jen díval z dálky a nic nemohl změnit. Ale to není pravda !! To jak budeme žít záleží jen na nás!! A život je krásný !!! Není třeba si ho přibarvovat. Je třeba se naučit vnímat právě to, co na něm je krásného. Naučit se hledat to dobré a těšit se tím !!! Přeji ti hodně štěstí ať se ti podaří změnit něco k lepšímu !!

2 Aisha Aisha | Web | 17. července 2013 v 9:40 | Reagovat

Taky občas dávám na blog kousky deníku :) ...a tohle je moc pěkně napsané.
Když usedám ke klavíru a začnu hrát, taky se mi v hlavě honí myšlenky. Na spoustu věcí...na některé pěkné a pak se najednou začínají obracet v to, co se stalo...začínají se přeměňovat v hladu výčitek, až někdy musím přestat hrát a vyčistit si hlavu, neboť se na to nemůžu soustředit :D
Pamatuji si, že kdysi dávno (asi před 4-5 lety) jsem také napsala takový úryvek jakoby "pohled přes vytrínu", akorát jsem to popisovala jako bublinu xD

3 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 20. července 2013 v 16:48 | Reagovat

Ale no tak, bolí mě, když si smutná. Trable s láskou? S nějakým člověkem? Mně mrzí o to víc, že se trápíš, protože si to vůbec nezasloužíš. O mně nemluvme, utápím se v depresích, protože skládám zbraně proti svým vlastním démonům... ale ty? Ty jsi anděl... ách jo, kéž bych ti tak mohla pomoct. Strašně mě to frustruje. Ale pokud jde o lásku, neboj, vyplácí se na ni čekat. Bolí to, ale oči, co plakaly vidí nejlíp a ty si zasloužíš, aby tě měl někdo rád, takže ten princ na bílém koni (nebo v černém SUV či kabrioletu) se určitě objeví, protože jestli ne, tak je to naprostý pitomec, že si nechá utýct takovou milou a hezkou holku:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama